DESIGN FOR KIDS

Miłość zamknięta w drewnie

Wszystkie nasze produkty, to rękodzieła z najwyższej jakości wyselekcjonowanego drewna. W ich wytwarzanie wkładamy całe nasze serce by swoim wyglądem mogły cieszyć zarówno dzieci jak i dorosłych.

Szczególną uwagę przykładamy również do bezpieczeństwa w trakcie późniejszego ich użytkowania dlatego zadbaliśmy o wszelkie możliwe atesty i certyfikaty jakości. Tworzone przez nas zabawki są wykonane ręcznie, dlatego nie ma dwóch jednakowych egzemplarzy, każda jest unikatowa i jedyna w swoim rodzaju. 

dfs-handmade

Produkty tworzone
z pasją

Naszym zamysłem było stworzenie rzeczy niepowtarzalnych i przyjaznych środowisku tworzonych ręcznie. Z największą starannością dbamy o każdy nawet najmniejszy szczegół. Wieloletnie doświadczenie zaowocowało produktami o przepięknym designie i niebanalnej formie, radość tworzenia pozwala nam na realizowanie bajecznych projektów.

Jakość

Naszym najważniejszym odbiorcą jest dziecko. Dlatego priorytetem jest jakość wykonanych przez nas produktów. Posiadamy wszystkie wymagane atesty, a surowce jakich używamy do ich wykonania są starannie wyselekcjonowane.

Design

Nasze produkty to nie tylko jakość czy bezpieczeństwo ale też wspaniały i przede wszystkim lubiany przez naszych małych klientów design. Piękne kolory, dbałość o szczegóły, ciekawa forma.

Bezpieczeństwo

Posiadamy niezbędne certyfikaty by spełnić wszystkie wymagania dotyczące bezpieczeństwa wykonanych przez nas produktów.

jak powstało design for kids

Jak to się wszystko zaczęło?

Na początku było marzenie. Trochę nieśmiało zaczęliśmy badać rynek i przeraziła nas przeogromna masa komercyjnych i tandetnych produktów niskiej jakości. Wtedy postanowiliśmy, że zaczniemy tworzyć rzeczy niepowtarzalne, unikatowe i piękne. Z miłości do dzieci, oraz z fascynacji produktem jakim jest drewno, powstało coś bliskie naszemu sercu a jednocześnie tak piękne, że postanowiliśmy podzielić się tym ze światem.

Gdybyśmy mieli opisać jednym słowem skąd wziął się pomysł na naszą działalność z pełnym przekonaniem i ręką na sercu byłoby to słowo TROSKA. Nie ma chyba nic ważniejszego w pierwszych latach życia maluszków jak dbałość o rozwój psychoruchowy, a tym samym nieustająca troska o ich dobro.

Ekologiczne dla Twojego dziecka

W dobie wszędobylskiego plastiku, tak ważne jest, by oprócz pięknych zabawek zostawić też naszym dzieciom czyste i przyjazne do życia środowisko.

Gdy urodził nam się syn, zapragnęliśmy aby zabawki oraz przedmioty jakimi będzie się otaczał były niepowtarzalne i dobrej jakości. Nasze dziecko oraz jego bezpieczeństwo to obecnie nasz priorytet. Nasze wyroby to małe dzieła sztuki, które wymarzyliśmy sobie dla naszego dziecka i którymi chcemy się podzielić ze wszystkimi rodzicami.

Zapraszamy do świata Design For Kids, świata przepełnionego troską o bezpieczeństwo zabawy i życia naszych dzieci, świata przyjaznego środowisku, świata w którym spełniają się marzenia.

Baby Gifts
Baby Boxes + Layettes
More Gift Ideas
Boys Clothing
Boys Collections
Shop by Size
Girls Clothing
Girls Collections
Shop by Size